1974 yılından beri mücevher üreten Gasia bir aile şirketi olup, mücevher sektöründe hizmet vermektedir. Üretim, perakende ve toptan satış ağında her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan, en iyi servis ve kalitesiyle yılların tecrübesini günümüze taşıyan Gasia, yeni trendlerin takibi ve ürünlerin seri üretim olmamasına özen göstermektedir.

2003 yılında, Bodrum Türkbükü'nde açtığı mağazasıyla farklı tasarımlarındaki mücevherlerini kalitesever müşterilerinin beğenisine sunmuştur. Işıltısıyla kadınların vazgeçilmez aksesuarı olarak da kullanılması için farklı koleksiyonlar hazırlayan Gasia, Bodrum Türkbükü'nden sonra müşterilerinin isteği üzerine Nişantaşı'nın en prestijli caddesi Abdi İpekçi'de ikinci mağazasını da açmış bulunmaktadır.

Yurtdışı piyasasında tasarımları ile önemli formalara öncülük ederek, Sharon Stone, Oprah Winfrey gibi birçok yabancı ünlüyü de kendisine hayran bırakmıştır.

Gasi mücevherleri kendi mağazaları dışında Amerika, İspanya, Portekiz, Mısır, Suudi Arabistan ve Japonya gibi ülkelerdeki satış noktalarında satılmaktadır.

Herman ve İskender Özkaya'nın sahibi olduğu Gasi Mücevherat, yurtdışında düzenlenen mücevher fuarlarını yakından takip ederek, Hong Kong, İsviçre-Basel, Las Vegas, New Yokr, Dubai, Suudi Arabistan, İtalya gibi ülkelerde ürünlerini mücevher firmalarına pazarlamaktadır. Seri üretim yapmayan Gasia, tüm ürünlerini Nuruosmaniye'deki atölyesinde titizlikle üretmektedir. "Sex and City 2" filminde Herman Özkaya'nın tasarımı olan ay ve yıldızdan oluşan kolye, filmin ve Sarah Jessica Parker'ın moda editörü Patricia Field tarafından, Gasia Türkbükü mağazasından satın alınarak Sarah Jessica Parker ile birlikte ortak bir karar sonucu filmde kullanılmıştır.

Head Office:

Nuruosmaniye Cad. Alemdar Mah. Dr. Celal Bey Kardeşler Han No:1 Kat:4 Fatih İstanbul Türkiye

Tel: 0212 528 31 35-36